697-695-939

Maszyny wiertnicze

Chcąc sprostać stawianym przed nami zadaniom nasza firma wyposażona jest w trzy wiertnice o zróżnicowanych gabarytach. Daje nam to możliwość wyboru odpowiedniego urządzenia do Państwa wymagań. Nie musicie się Państwo obawiać sytuacji w której możliwości naszej maszyny będą określać Państwa potrzeby i uwarunkowania. Dostosujemy zakres naszych prac do Państwa zlecenia. Małogabarytowa wiertnica umożliwia nam wykonywanie mniejszych studni w miejscach trudno dostępnych dla innych maszyn bez konieczności rozbierania ogrodzeń lub wycinania drzew wtedy kiedy nie jest to konieczne. W sytuacji kiedy woda znajduje się głęboko lub gdy Państwa potrzeby wymagają odwiertów o większych średnicach zaproponujemy usługę odpowiednio większą maszyną. Zapraszam do krótkiej prezentacji naszych maszyn.

Wiertnica Kretomax.

Masa 5700kg. Głębokość wiercenia do 150m. Maksymalna średnica odwiertu 320mm. System płuczkowy 12bar 2400l/min. Niezastąpiona do wierceń w ciężkich warunkach, pod pompy ciepła oraz studnie głębinowe.

 

 

Wiertnica zabudowana  na samochodzie Iveco Daily

Masa 3500kg. Głowica wiercąca Wamet. Zalecana głębokość wiercenia do 30m. Maksymalna średnica odwiertu 180mm. System płuczkowy 3bary 1800l/min. Wszędzie tam gdzie można wjechać na kołach a planowana głębokość wiercenia nie przekracza 30m.

Wiertnica małogabarytowa

Najlżejsze urządzenie o masie 500kg. Zalecana głębokość wiercenia do 20m. Średnica odwiertu 150mm. System płuczkowy 3bary 900l/min. Wykorzystywana przy najpłytszych studniach oraz odwiertach na bardzo ciasnych posesjach.

 

Minikoparka JCB

Udźwig ok. 300kg, max. głębokość kopania  1,4m. Zakres usług:

  • zabudowy studni wierconych z kręgów betonowych
  • przyłącza wody
  • rury dobiegowe kolektorów
  • niezbędne prace ziemne